Nevyhnutnou súčasťou každej pizzerie je pec na pečenie pizze. V závislosti na veľkosti pizzerie a počtu hosťov, ktorí ju pravidelne navštevujú, sa líšia tiež rozmery potrebného vybavenia kuchyne. U menších gastronomických zariadení svoju úlohu budú svedomite plniť jednoposchodové elektrické pece na pečenie pizze. Svojimi rozmermi sa tieto pece dajú umiestniť takpovediac v každej kuchyni, ak už malej, či veľkej. Sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov a osvedčených komponentov. Vďaka tomu vám umožní ponúkať pravú taliansku pizzu bez ohľadu na to v akom kúte sveta sa akurátne nachádzate. Tieto pece sú tiež cenovo veľmi výhodné.

Čítať viac >

Elektrické jednoposchodové pece ako nevyhnutný doplnok

Majitelia drobných gastronomických zariadení si v našom internetovom obchode www.gastromania.sk bez problémov vyberú z širokej ponuky tú pravú, jednoposchodovú elektrickou pec na pizzu. Spolupracujeme s najväčšími výrobcami profesionálneho gastronomického zariadenia a ponúkame tak produkty tej najvyššej kvality za konkurencieschopné ceny.

Elektrické pizza pece jednoposchodové

Do nutnej výbavy každej pizzérie patrí pec na pizzu. V závislosti od veľkosti priestoru a počtu pravidelných návštevníkov sa môže veľkosť potrebného vybavenia líšiť. Našťastie v sortimente Gastromania.sk nájdete profesionálne elektrické jednoposchodové pece, ktoré sú k dispozícii v mnohých rôznych formách, aby si každý z našich zákazníkov mohol nájsť ideálne. V malých gastronomických zariadeniach svoju úlohu určite splní elektrické pizza pece jednoposchodové. Ich malé rozmery umožňujú umiestnenie v miestnostiach takmer ľubovoľnej veľkosti. Výroba z tých najlepších materiálov a použitie overených súčiastok, umožňuje ponúkať najreálnejšiu taliansku pizzu bez ohľadu na zemepisnú polohu, dokonca aj pri obmedzených finančných prostriedkoch.

Elektrické pizza pece jednoposchodové – potrebná výbava každého gastronomického zariadenia

Majitelia malých gastronomických zariadení môžu ľahko zakúpiť elektrické jednokomorové pece na pizzu v našom internetovom obchode, ktorý vďaka spolupráci s najväčšími výrobcami profesionálneho gastronomického vybavenia ponúka výrobky špičkovej kvality za výhodné ceny. Spolupracujeme okrem iného so spoločnosťami Pizza Master, Bartscher, Hendi, Gredil, Redfox alebo GGF. Títo výrobcovia sú známi a obľúbení nielen v Poľsku, ale aj po celom svete. Pri každom výrobnom procese používajú moderné riešenia a technológie, vďaka ktorým sú ich elektrické jednokomorové rúry spoľahlivé a mimoriadne odolné. Tieto zariadenia sú odolné voči škodlivým účinkom vonkajších faktorov aj mechanickým poraneniam.

Ak sa zaujímate našimi elektrickými jednokomorovými pecami alebo inými gastronomickými pomôckami a doplnkami, potom Vás pozývame aby ste sa pozreli na našu ponuku! Keby ste mali akékoľvek otázky a nejasnosti – kontakujte náš tím! Ukážeme Vám to najlepšie riešenie