Insekticídna lampa – nenahraditeľná v každej gastronomickej prevádzke

Insekticídne lampy sú užitočné zariadenia, ktoré sa často používajú v potravinárskom priemysle. Sú vhodné pre reštaurácie, bary, jedálne, obchody s potravinami a supermarkety. Sortiment nášho obchodu ponúka aj výrobky pre jednotlivých zákazníkov. Naša ponuka zahŕňa inovatívne insekticídne lampy, špecializované žiarovky pre insekticídne lampy a ďalšie užitočné príslušenstvo, akým sú fólie a lepiace pásky.

Čítať viac >

Insekticídne lampy – prečo ich kupovať?

Nepochybne sa oplatí vybaviť Vašu prevádzkareň alebo obchod profesionálnymi insekticídnymi lampami, ktoré sa rýchlo a účinne vysporiadajú s nežiaducim hmyzom. Insekticídne lampy sú účinné a energeticky úsporné. Hmyz je do jeho vnútra priťahovaný špeciálnym systémom UV žiariviek. V sortimente nášho obchodu nájdete tieto lampy s rôznym výkonom.

Insekticídne lampy v sortimente Gastromania.sk

Gastromania.sk je prosperujúci internetový obchod, ktorý ponúka najkvalitnejšie gastronomické vybavenie, príslušenstvo a pomôcky. Naše výrobky sú určené profesionálom aj jednotlivým zákazníkom. Spolupracujeme s najlepšími výrobcami, akými sú Stalgast, Bartscher, Hendi alebo Redfox, ktorí sú lídrami na trhu! Ak máte akékoľvek otázky, pochybnosti alebo chcete zakúpiť profesionálne insekticídne lampy, neváhajte kontaktovať náš tím!