Krájače na vajcia pre profesionálnu gastronómiu

Krájače na vajce sú to zariadenia malej veľkosti, ktoré umožňujú prípravu chutných vaječných pokrmov. Krájače značne uľahčujú prípravu vaječných nátierok, šalátov a tiež rýchle a hladké nakrájanie vajíčok natvrdo. Sú nenahraditeľným príslušenstvom v profesionálnych gastronomických zariadeniach aj domácnostiach – pri každodennej príprave jedál pre celú rodinu.

Čítať viac >

Krájače na vajcia – aký model vybrať?

V ponuke nášho internetového obchodu Gastromania.sk sú dostupné krájače na vajcia v mnohých variantoch. Ponúkame napríklad gilotíny na vajíčka, krájačky s dvoma strunami, krájačky na plátky, krájačky na mesiačiky, alebo ručné krájače na vajíčka.

Ponúkame krájače na vajcia v atraktívnych cenách!

Srdečne Vás pozývame, aby ste si pozreli celú ponuku, pretože krájače na vajcia nie sú to jediné čo ponúkame našim klientom! Gastromania.sk je to prudko sa rozvíjajúci internetový obchod, ktorý vznikol z vášne pre gastronómiu. V našej ponuke nájdete profesionálne spotrebiče, nábytok, príslušenstvo a ďalšie gastronomické potreby. V prípade otázok alebo pochybností nás kontaktujte priamo – radi pomôžeme s najlepším riešením! Prajeme úspešný nákup.