Kotúče ku strúhačom pre profesionálnu gastronómiu

Kotúče ku strúhačom to sú malé gastronomické príslušenstvo, ktoré sa používa v profesionálnych zariadeniach. V sortimente nášho internetového obchodu Gastromania.sk sú k dispozícii špičkové kotúče, ktoré nájdu uplatnenie v reštauráciách, baroch, jedálňach, hoteloch, nemocniciach, školách a materských škôlkach, cateringových firmách a v ďalších zariadeniach a gastronomických strediskách.

Modely, ktoré do tejto produktovej kategórie spadajú, sa ideálne hodia na strúhanie. S ich pomocou ľahko posekáme kapustu, zemiaky, repu, mrkvu a ďalšiu zeleninu. Zariadenia sú veľmi výkonné a pracujú v rýchlom tempe, čo výrazne zlepšuje výkon každodenných povinností kuchárov a pomocného personálu.

Čítať viac >

Aké kotúče ku strúhačom sú dostupné v našej ponuke?

Kotúče ku strúhačom, ktoré ponúkame, sú k dostaniu v mnohých zaujímavých variantoch. Väčšina modelov je vyrobená z nerezovej ocele, ktorá má anti korozívne vlastnosti a veľmi často sa používa v gastronomických zariadeniach. Má nielen vysokú odolnosť proti vysokým teplotám, vode a ďalším vonkajším vplyvom, ale aj proti mechanickému poškodeniu – poškriabaniu.

Podľa zvoleného modelu máme možnosť získať kotúče rôznej veľkosti. Najmä obľúbené sú kotúče ku strúhačom, ktoré umožňujú prípravu suroviny s hrúbkou 4 mm, 5 mm a 7 mm. V ponuke sú tiež príslušenstvo ponúkajúce kotúče krájacej hrúbke 1,5 mm.

Kde kúpite odolné a trvanlivé kotúče ku strúhačom?

Kotúče ku strúhačom, ktoré poslúžia roky a určite splnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov, nájdete v sortimente Gastromania.sk v mimoriadne atraktívnej cenovej ponuke! To však nie je všetko, čo môžeme našim zákazníkom ponúknuť! Osobitnú pozornosť si zaslúžia aj kotúče na hranolky, kotúče trecie, krúhacie a ďalšie. Kotúče si môžete kúpiť jednotlivo aj v sade.

Srdečne vás pozýva, aby ste si celú ponuku prezreli a v prípade otázok zostávame k dispozícii. Prajeme úspešný nákup!