Profesionálne krájacie kotúče

Krájacie kotúče sú vysoko kvalitné komponenty, ktoré sa používajú v drvičoch zeleniny. S týmto príslušenstvom môžete presne a precízne rezať plátky potravín – v závislosti od zvoleného kovu. Krájacie kotúče sú ideálne na krájanie uhoriek, cukiet, baklažánov atď. Výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele, ktorá je odolná nielen voči korózii, ale aj poškodeniam. Sme presvedčení, že naše výrobky splnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Ponuka je určená profesionálom aj jednotlivým klientom.

Čítať viac >

Krájacie kotúče pre profesionálny catering

Krájacie kotúče z nášho obchodu sú k dispozícii v niekoľkých variantoch. Jednotlivé výrobky sa líšia druhom nerezovej ocele a iných materiálov, výškou, priemerom a hmotnosťou. Najobľúbenejšie a najčastejšie volené kotúče umožňujú krájať na plátky s hrúbkou: 1 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm, 6 mm, 8 mm a 10 mm. Gastromania.sk je obchod, ktorý sa zameriava na najvyššiu kvalitu, a preto od samého začiatku svojej činnosti spolupracujeme s najlepšími poľskými a svetovými výrobcami. Patria medzi ne: spoločnosť: STALGAST, ROBOT COUPE, BARTSCHER, HENDI, SPOMASZ NAKLO, RM GASTRO, REDFOX a SAMMIC. Pozývame Vás, aby ste si prezreli sortiment, ktorý sme pre Vás pripravili!

Disky na krájanie v sortimente Gastromania.sk!

Náš sortiment zahrnuje nejen krájecí kotouče, ale také další špičkové vybavení, příslušenství, nábytek a pomůcky pro profesionální gastronomii. Pokud produkt, který hledáte, není v naší nabídce, obraťte se přímo na náš tým. Rádi pro Vás najdeme to nejlepší řešení!