Iné zariadenia – profesionálne barové vybavenie strojov a príslušenstva

Každý bar, nočný klub, diskotéka, reštaurácia, hotel alebo iné stravovacie zariadenie, ktoré komerčne predáva alkoholické nápoje, by malo byť vybavené inovatívnymi kuchynskými spotrebičmi, doplnkami a pomôckami. Výber správnych cateringových potrieb nie je ľahká úloha a široká ponuka dostupných modelov tento problém vôbec nerieši. Pokiaľ je pre vás ťažké prispôsobiť jednotlivé kusy zariadenia, neváhajte sa obrátiť na našu spoločnosť. Radi vám poradíme s výberom najlepšieho riešenia a pomôžeme vám urobiť dôležité rozhodnutie. Neváhajte sa obrátiť priamo na náš tím.

Čítať viac >

Ktoré produkty nájdete v tejto kategórii produktov?

Táto kategória produktov zahŕňa špecializované chladničky na mlieko, krájače limetiek a citrusov, výdajníky vody a nápojov (pultové a podomietkové modely s rôznymi kapacitami), odkvapkávacie uzávery pre vodovodné stĺpce, vodovodné stĺpce pre podomietkové výdajníky, studenú vodu, sýtenú vodu variantoch), regulátory tlaku plynu a ďalšie inovatívne výrobky.

Všetky výrobky, ktoré môžeme našim zákazníkom ponúknuť, boli vyrobené z najlepších materiálov a za použitia moderných technológií (v každej fáze výroby). Zaručujeme, že ich spoľahlivosť a precízne spracovanie uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov, ktorí si zakladajú na prvotriednej kvalite.

Pozrite sa na ponuku produktov Gastromania.sk

Dúfame, že naša ponuka splní všetky vaše očakávania. Pokiaľ tovar, o ktorý máte záujem, nie je v sortimente – kontaktujte nás. Radi pre vás nájdeme ideálne riešenie a navrhneme najlepšie možnosti. Sme vám k dispozícii od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00. Určite budete spokojní so zakúpenými produktmi a kvalitou nášho zákazníckeho servisu. Prajeme vám úspešné nakupovanie!