Stredné hrnce pre profesionálne kuchyne

Stredné nerezové hrnce, ktoré nájdete v tejto kategórii produktov, sú výrobky vyznačujúce sa špičkovou kvalitou spracovania. Sú univerzálne a multifunkčné, preto ich možno používať na plynových, indukčných, elektrických aj sklokeramických sporákoch. Naša ponuka zahŕňa široký výber stredných hrncov, ktoré splnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Sme si istí, že na Gastromania.sk nájdete presne to, čo hľadáte! Prezrite si celú našu ponuku.

Čítať viac >

Nerezové stredné hrnce – záruka spoľahlivosti a najvyššej kvality!

Každý model je vybavený pohodlnými ergonomickými rukoväťami, ktoré zaisťujú bezpečnosť pri práci v kuchyni. Pokrm je možné ľahko prepraviť bez rizika popálenia. Niektoré modely majú navyše ochranný smaltovaný povlak, ktorý zabraňuje rozvoju patogénnych mikroorganizmov. Okrem toho sa dodávajú v dvoch variantoch, ako stredné nerezové hrnce so saténovým alebo lešteným povrchom. Stredné nerezové hrnce sú k dispozícii v mnohých variantoch – líšia sa dĺžkou, šírkou, výškou, priemerom, objemom a materiálom (nerezová oceľ, hliník, smaltovaná oceľ, liatina a chrómniklová oceľ).

Stredné nerezové hrnce v sortimente Gastromania.sk!

Nerezové stredné hrnce nájdete v našom internetovom obchode Gastromania.sk za atraktívne ceny! Tieto výrobky sú odolné a pevné, takže určite budú slúžiť po mnoho rokov! Nerezové stredné hrnce sú určené profesionálom a amatérom, ktorí hľadajú spoľahlivý riad do svojej kuchyne. Pozývame Vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou. Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás!