Akcia

Vákuová balička, komora: 370x350x150 mm | HENKELMAN, JUMBO 30

JUMBO-30


 • 2020,70 € s DPH 1670,00 € bez DPH 1709,51 € s DPH 1412,82 € bez DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 3 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 450 mm
Šírka 525 mm
výška 370 mm
príkon 0.4 kW
napätie: 230 V
dĺžka komory 350 mm
šírka komory 370 mm
výška komory 150 mm
počet líšt 1 ks
dĺžka líšt 350 mm
materiál: nerezová oceľ, polykarbonát
displej: Áno

Popis a informácie

Balička JUMBO 30 je profesionálne zariadenie na vákuové balenie popredného svetového výrobcu firmy Henkelman.Slúži k baleniu potravinových produktov ako: mäso, ryby, údeniny, syry, ovocie a zelenina, umožňuje značné predĺženie spotrebnej doby bez straty organoleptických vlastností (produkty nevysychajú, nestrácajú arómu). Ideálne k vareniu metódou sous-vide (varenie vo vákuovom obale). Vakuové baličky môžu byť použité k baleniu priemyslových produktov ako: liečivá, látky atď. Dokonale zabezpečujú produkty pred vlhkosťou, prachom a vzduchom. Séria JUMBO je líniou rýchlych a solídnych stolných baličiek určených malým gastronomickým podnikom, rešrauráciám, obchodom a cateringom. Elektronicky ovládána balička JUMBO 30 so samostatnou zvarovacou lištou dĺžky 350 mm je vybavená vákuovou pumpou značky Busch s výkonom 8 m³/h, ktorá dosahuje 99,80 % vákua. Jednotlivý pracovný cyklus trvá 20-40 sek. Zariadenie vyrobené z nerezovej ocele, má hygienickú komoru so zaguľatenými rohmi. Balička je štandardne vybavená kontrolkou hladiny oleja, funkciou stop a lištou so systémom dvojitého zvaru 2 × 3,5 mm pre lepšie zabezpečenie produktu. Existuje možnosť objednania baličky s rezaco-zvarovacou lištou – zdarma. Baličky zo série JUMBO nemajú možnosť dávkovania neutrálneho plynu M.A.P.

Doplnkové funkcie

 • možnosť objednania baličky s rezaco-zvarovacou lištou – zdarma
 • podnos balenia pod uhlom tekutých a sypkých látok – cena: 40 EUR
 • sada na balenie gastronádob – cena: 130 EUR
 • Vozík s poličkami a kolieskami pod baličku – cena: 365 EUR

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy
 • Brožúra pre vákuovú baličku JUMBO 30 (791,39 kB)

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.