Vákuové baličky HenkelmanVacuum Systems – záruka spoľahlivosti!

Spoločnosť HenkelmanVacuum Systems bola založená v roku 1994 v Holandsku a od samého začiatku sa tu vyrába kompletné komponenty do vákuových baličiek. Cieľom spoločnosti je neustály vývoj a modernizácia. Spoločnosť sa zaoberá ako výrobou, tak distribúciou týchto profesionálnych vákuových baličiek. V súčasnej dobe pôsobí po celom svete v 80 krajinách a spolupracuje s až 450 distribútormi! HenkelmanVacuum Systems ponúka svojim zákazníkom profesionálne vákuové baličky, ktoré sú vyrobené výhradne z najkvalitnejších materiálov. Spoločnosť prikladá veľký význam vzdelávania svojich klientov. Chce im dokázať, že technológia vákuového balenia je skvelý spôsob, ako chrániť výrobky. Pomocou tohto typu technológie ste schopní chrániť potraviny, modernizovať rozpočet a znižovať náklady.

Čítať viac >

Vákuová balička Henkelman – výhody nákupu zariadení

HenkelmanVacuum Systems ponúka svojim zákazníkom spoľahlivé baličky, ktoré sú vybavené mnohými funkciami a možnosťami, a zároveň umožňujú spotrebiteľom ľahko a intuitívne tieto baličky ovládať. To sa stalo hlavným kľúčom k úspechu! Vákuové baličky ponúkajú spotrebiteľom rad zariadení a zároveň sú v každodennom použití naozaj jednoduché. Spoločnosť je na trhu takmer 30 rokov a špecializuje sa len na výrobu vákuových baličiek. Vďaka mnohoročným skúsenostiam sú baličky vybavené inovatívnymi technológiami, ktoré umožňujú nielen rýchly a efektívny prevádzku, ale tiež spĺňajú najvyššie hygienické štandardy. Vákuové baličky Henkelman sú spoľahlivé, veľmi trvanlivé, odolné a zároveň ergonomické.

Vákuové baličky Henkelman

V našom obchode Gastromania.sk nájdete široký výber vákuových baličiek od spoločnosti HenkelmanVacuum Systems. Veľmi dobre vieme, že sa jedná o baličky najvyššej kvality vhodné na použitie v reštauráciách, baroch, jedálňach a ďalších gastronomických zariadeniach. Sú tiež vhodné do obchodov s potravinami. Baličky sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, a preto sú veľmi odolné voči vonkajším faktorom a mechanickému poškodeniu.

Hlavnou úlohou baličiek Henkelman je balenie potravinárskych výrobkov tak, aby nestratili svoje organoleptické vlastnosti. Vďaka tomuto riešeniu sa predlžuje ich trvanlivosť a potraviny po vybalení zostanú stále čerstvé a nestratia arómu. Medzi potravinárske výrobky, ktoré sú vhodné pre balenie, patria: ovocie, zelenina, mäso a mliečne výrobky. Investície do vákuových baličiek vám umožní efektívne znížiť náklady, ktoré vznikajú často v dôsledku plytvanie s potravinami. Baličky sú dobrým riešením pre portfólio aj ekológiu! Odporúčame vám zoznámiť sa s ponukou vákuových baličiek, ktoré sú v ponuke v našom obchode na Gastromania.sk!