Nevyhřívané tašky na pizzu

Nevyhrievané tašky na pizzu sú výrobky určené na udržanie teploty pokrmov počas prepravy. Tašky z našej ponuky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, akými sú polypropylén, polyester a nylon – materiál odolný voči akémukoľvek poškodeniu. Naše tašky sú vybavené polyesterovou izoláciou, preto neprepúšťajú teplo a udržujú stálu teplotu pokrmov.

Čítať viac >

Nevyhrievané tašky na pizzu – aké modely ponúkame?

V ponuke internetového obchodu Gastromania.sk nájdete nevyhrievané tašky na pizzu v mnohých variantoch. Jedná sa o modely, ktoré pojmú 2, 4, 6 alebo 8 krabíc na pizzu naraz. Väčšina z nich je vybavená polyesterovou izoláciou, ktorá udržuje teplotu uložených potravín počas prepravy – izolácia neprepúšťa pach a vlhkosť z horúcej pizze. Praktickým prvkom je malé vrecko, ktoré sa skvele hodí na ukladanie účteniek.

Prečo si vybrať nevyhrievané tašky na pizzu práve z našej ponuky?

Už mnoho rokov zásobujeme profesionálne gastronomické zariadenia inovatívnym vybavením, príslušenstvom a pomôckami. Kúpa nevyhrievaných tašiek na pizzu je investíciou na dlhé roky. Sú pevné, odolné a vďaka ergonomickej rukoväti vhodné na jednoduchú prepravu. Náš internetový obchod spolupracuje s tými najlepšími výrobcami – STALGAST, FURMIS, HENDI alebo REDFOX. Dôverujú nám tisíce zákazníkov!

Nevyhrievané tašky na pizzu

Prezrite si celú našu ponuku! V prípade otázok ku konkrétnym produktom z našej ponuky nás neváhajte kontaktovať. Radi pomôžeme s výberom a poradíme s najlepším riešením. Prajeme úspešné nakupovanie!