Vákuové baličky pre gastronómiu

Vákuové baličky pre gastronómiu sú už niekoľko rokov veľmi obľúbené. Používajú sa ako v stravovacích zariadeniach, tak vo firmách a podnikoch, ktoré sa zaoberajú balením a predajom potravín vo veľkom. Vákuové baličky ktoré nájdete v našom sortimente sú vybrané zariadenia pre profesionálov, vyznačujúce sa najvyššou kvalitou spracovania. Ponúkame vákuové baličky s rôznou šírkou, výškou a výkonom zariadenia, ako aj v jednokomorovej a dvojkomorovej podobe. Tá bohatá ponuka určite vám uľahčí voľbu perfektného produktu, ktorý splní všetky vaše požiadavky. Existujú tak pásové baličky, ktoré sa najčastejšie používajú v menších prevádzkach a podnikoch, ako aj vákuové komorové baličky určené pre väčšie podniky.

Čítať viac >

Vákuový baliaci stroj – čo treba zvážiť pred nákupom

Než sa rozhodnete kúpiť vákuové baličky, je nutné presne určiť svoje požiadavky, aby kúpený prístroj splnil všetky vaše potreby. Je potrebné zvážiť niekoľko dôležitých parametrov, ako sú: elektrické napätie, materiál stroja (napr. polykarbonát, nerezová oceľ alebo plast), dĺžka, výška a šírka celého stroja a komory, celkový výkon, hmotnosť a počet komôr a tyčí. V našom sortimente sú k dispozícii rôzne modely! Pokiaľ ste však nenašli, čo ste hľadali, kontaktujte nás priamo! Radi pre vás nájdeme riešenie, ktoré vás uspokojí. Každý vákuový baliaci stroj, ktorý máme v ponuke, je zariadenie určené na profesionálnu gastronómiu.

Profesionálne vákuové baličky

Obsluha vákuového baliaceho stroja nie je zložitá. Prvým krokom je vloženie baleného výrobku a jeho obalu do stroja. Po spustení stroja sa v komore vytvorí podtlak, ktorý vysaje vzduch. Vďaka tomu, že Gastromania.sk spolupracuje s najlepšími svetovými výrobcami, je nákup vákuového baliaceho stroja z našej ponuky zárukou najvyššej kvality. Výrobcovia týchto zariadení používajú moderné technológie a materiály, vďaka ktorým sú ich zariadenia spoľahlivé. Medzi tieto spoločnosti patria: STALGAST, HENKELMAN, BARTSCHER, HENDI, EDENOX, TOM-GAST alebo SAMMIC.

Kde kúpite vákuové baličky?

Profesionálne vákuové baličky môžete zakúpiť v širokej ponuke nášho internetového obchodu za mimoriadne výhodné ceny! Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s celou našou ponukou, ktorá zahŕňa aj ďalšie príslušenstvo, vybavenie a pomôcky pre gastronómiu. Odporúčame vám tiež kontaktovať priamo náš tím, ktorý vám zodpovie všetky vaše otázky! Pracujeme od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00 a počas tejto doby sme vám k dispozícii. Prajeme vám úspešné nakupovanie!