Chladiace vane v širokej ponuke Gastromania.sk

V tejto produktovej kategórii sme pre našich zákazníkov pripravili chladiace vane, ktoré sú nenahraditeľným prvkom vybavenia každej gastronomickej prevádzky. Tieto moderné zariadenia umožňujú efektívne a bezpečné vystavenie pokrmov (torty, zákusky, šaláty alebo nápoje), ktoré sú neustále udržované v správnej teplote. Toto riešenie je nielen veľmi efektné, ale taktiež zlepšuje chuť všetkých potravinárskych výrobkov a nestráca svoju nutričnú hodnotu. V sortimente nášho internetového obchodu Gastromania.sk nájdete chladiace vane v mnohých zaujímavých variantoch. Sme si istí, že naše produkty splnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov!

Čítať viac >

Aké ďalšie možnosti ponúkajú chladiace vane?

Chladiace vane sú veľmi funkčné a konštrukcia niektorých modelov umožňuje zabudovanie týchto zariadení priamo do bufetových stolov, výdajnej linky alebo švédskych stolov. Toto riešenie nielen ušetrí veľa miesta v kuchyni, ale zlepší aj každodennú prácu. Chladiace kúpele, ktoré ponúkame našim zákazníkom, sú celé vyrobené z nerezovej ocele, ktorá má antikorózne vlastnosti. Je odolná voči vode, teplotným rozdielom, ale aj mechanickému a inému poškodeniu. V závislosti na zvolenom modeli je maximálny počet GN nádob, ktoré je možné v týchto zariadeniach použiť, od 2 do 5 kusov.

Ponúkame chladiace vane za atraktívne ceny!

Srdečne vás pozývame, aby ste sa zoznámili s celou ponukou, ktorú sme pre vás pripravili! Sme presvedčení, že Vás zaujmú nielen chladiace vane, ale aj ďalšie spotrebiče, zariadenia, príslušenstvo a gastronomické vychytávky. Náš sortiment neustále rozširujeme, preto pokiaľ na predajni nie je žiadny produkt, o ktorý by ste mali záujem, kontaktujte priamo náš tím. Radi vám poradíme najlepšie riešenie a rozptýlime pochybnosti. Prajeme príjemné nakupovanie!