Na čo sa používajú chladiace dosky?

Chladiace dosky sú inovatívne gastronomické zariadenia, ktoré sa najčastejšie používajú na servírovanie a neskoršiu prezentáciu pokrmov, šalátov a dezertov, ktoré boli predtým riadne vychladené. Povrch dosky je po celú dobu udržovaný na určitej teplote, vďaka čomu podávané pokrmy chutia fenomenálne a vydržia dlhšie čerstvé. Väčšina dostupných modelov je vybavená zamontovanou chladiacou jednotkou, ale existuje aj možnosť ju pripojiť aj k externej chladiacej jednotke. Na tento účel Vám odporúčame kontaktovať priamo náš tím.

Čítať viac >

Aké chladiace dosky môžeme našim zákazníkom ponúknuť?

Chladiace dosky, ktoré sa nachádzajú v sortimente nášho internetového obchodu Gastromania.sk, sú dostupné v mnohých zaujímavých variantoch, tá aby si každý z Vás mohol nájsť pre seba ten správny model, ktorý splní všetky Vaše očakávania. Dôležité je, že všetky zariadenia, ktoré ponúkame, sú celkovo vyrobené z nerezovej ocele s antikoróznymi vlastnosťami. To znamená, že surovina je odolná voči mechanickému poškodeniu a úrazom, ako aj vode, vysokým aj nízkym teplotám a ďalším vonkajším faktorom. Zaujímavým riešením je tiež funkcia automatického odparovania kondenzátu, vďaka ktorej je udržovanie chladiacej dosky v dokonalej čistote naozaj rýchle a jednoduché.

Kde si môžete kúpiť chladiace dosky za atraktívne ceny?

Samozrejme v našom internetovom obchode Gastromania.sk! V gastronomickej brandži pôsobíme už niekoľko rokov, preto ju veľmi dobre poznáme a sme preto schopní našim zákazníkom odporučiť tie najlepšie riešenia. Srdečne vás pozývame na zoznámenie sa s celou ponukou, ktorá zahŕňa nielen chladiace dosky, ale aj ďalšie prístroje, zariadenia, príslušenstvo, doplnky a vychytávky pre profesionálnu gastronómiu. V prípade akýchkoľvek otázok či pochybností sme k dispozícii od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00! Vaše nákupy nás bavia!