Vyhřívané tašky na pizzu

Naša ponuka zahŕňa vyhrievané tašky na pizzu, ktoré sú skvelou alternatívou ku klasickým taškám bez vyhrievania. Naše termotašky sú vybavené špeciálnymi ohrievacími podložkami, ktoré udržujú stálu teplotu vo vnútri tašky. Tašku je možné napájať z cigaretového zapaľovača v aute alebo zo sieťového adaptéra. Investícia do tohto typu tašky zaistí, že prepravované potraviny budú vždy doručené pri správnej teplote.

Čítať viac >

Vyhrievané tašky na pizzu pre profesionálny catering

Vyhrievané tašky na pizzu z ponuky nášho internetového obchodu Gastromania.sk sú vyrobené z odolných materiálov s dlhou životnosťou – polyesteru a nylonu. Tieto materiály sa vyznačujú vysokou pevnosťou a odolnosťou voči rôznym poškodeniam. Veľmi rýchlo schnú, čo je rozhodne výhodné.

Vyhrievané tašky na pizzu – aký tovar ponúkame?

Vyhrievané tašky na pizzu sú k dispozícii v rôznych veľkostiach. Ponúkame menšie modely, ktoré umožňujú prepravu 2 pizz, či väčšie – pojmú až 8 krabíc. Niektoré z nich sú navyše vybavené špeciálnou rámovou výstužou, ktorá zaisťuje stabilitu konštrukcie tašky. Všetky výrobky sú odolné voči oderom. Praktickým prvkom je priehľadné vrecko na každej taške, kam je možné bezpečne uložiť účtenky.

Vyhrievané tašky na pizzu

Pozývame Vás, aby ste si prezreli celý náš sortiment, ktorý zahŕňa nielen vyhrievané tašky na pizzu, ale aj ďalšie vybavenie, príslušenstvo a pomôcky pre profesionálnu gastronómiu. Ak máte akékoľvek pochybnosti alebo otázky, obráťte sa priamo na tím Gastromania.sk. Radi Vám poradíme s výberom! Príjemný nákup!