Novinka

Etažér, stojan na torty 4-poschodový, 34-31-24,5-19,5 cm, výška: 51 cm | ALCAS, 054/4

054/4


  • 13,03 € s DPH 10,77 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 1 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 510 mm
priemer 340 mm
materiál: plast
farba: biela
cena za: kus
trieda nerezovej ocele: 18/0
povrch: saténový
náter: žiadny
počet poschodí 4 ks

Popis a informácie

Štvorposchodový etažér na torty, biely – vyrába talianska firma Alcas. Etažér je vyrobený z bieleho a veľmi ľahkého plastu. Ocenia ho cateringové firmy a cukrárne na vystavenie tort, múčnikov alebo iných cukrárskych výrobkov. Etažér 054/3 možno individuálne zostaviť ako jednoposchodový, dvojposchodový , trojposchodový alebo štvorposchodový stojan o rozmeroch 34×31×24,5×19,5 cm a výške 51 cm. Uvedená cena je za 1 ks.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.