Kuchynské doplnky Alcas

Alcas je spoločnosť založená v Taliansku na začiatku šesťdesiatych rokov 20. storočia Aldemar Casebasse. Spoločnosť pôsobí v zmrzlinárskom a cukrárskom priemysle a špecializuje sa na výrobu najkvalitnejších doplnkov, obalov z estetického a hygienického plastu, papiera a hliníka. Obavy o životné prostredie a neustále zlepšovanie výrobných technológií viedli k uvedeniu ekologických obalov zo série Bioplastic Line, ktorá je založená na kukurici a opakovane získala najdôležitejšie medzinárodné ocenenia ako najlepšie výrobky z hľadiska úcty k prírode. Spoločnosť vyrába viac ako 95% svojich výrobkov v Taliansku, čo umožňuje presný výber a kontrolu surovín a nepretržitý dohľad nad výrobným procesom. Dnes je Spoločnosť Alcas jedným z najlepších výrobcov obalov vo svojej kategórii v Európe a už dlho je meradlom kvality na trhu obalov a príslušenstva pre cukrovinky a zmrzlinový priemysel. Chefstore.pl ako partner spoločnosti Alcas je schopná poskytnúť svojim zákazníkom produkty najvyššej kvality, plne personalizované, čo prispieva k budovaniu identity vášho podnikania.

Čítať viac >

Vybavenie bufetu Alcas

Vo svojom sortimente ponúka Alcas profesionálne doplnky a pomôcky, ktoré sú ideálne pre každodennú prevádzku formou bufetu. Najlepšie materiály a suroviny, z ktorých sú vyrobené všetky výrobky, zaručujú, že zakúpené výrobky nám budú slúžiť roky! Sortiment nášho obchodu zahŕňa okrem iného: tepelne izolačné nádoby na kopčekovú zmrzlinu, elegantné podnosy na vystavenie napr. cukroviniek, plastové podnosy na koláče, dezerty a mono porcie, nádoby bez viečok a tiež jednorazové výrobky: slamky, zmrzlinové tyčinky, jednorazové poháre alebo zmrzlinové poháre, ktoré sú úplne vyrobené z biologicky rozložiteľných materiálov šetrných k životnému prostrediu, ktoré je možné kompostovať, Vďaka tomu sú veľmi šetrné k životnému prostrediu.

Ak máte záujem o nákup profesionálnych pomôcok a produktov pre váš obchod so zmrzlinou alebo bufet, odporúčame vám zoznámiť sa s radom Alcas!