Tortové a ovocné stojany pre profesionálnu gastronómiu

Stojany na torty, koláče a ovocie sú gastronomickými doplnkami, ktoré majú dve funkcie: praktickú – umožňujú skladovanie sladkého občerstvenia, a dekoratívne. V našej ponuke nájdete široký výber bufetových stojanov na vystavenie tort, cukroví alebo ovocia. Sortiment Gastromania.cz zahŕňa okrem iného otočné, nerezové a plastové stojany o rôznych veľkostiach. Sú ideálne pre domácnosti, hotely, reštaurácie, a catering ako nepostrádateľný prvok bufetových stolov, raňajkových stolov, rautov a špeciálnych akcií.

Čítať viac >

Stavte na prvotriedne stojany na pečivo, torty a ovocie!

Aké produkty nájdete v našom sortimente? Ponúkame okrem iného stojany na pečivo, torty a ovocie vyrobené z nerezovej ocele, chrómu, skla, melamínu, bridlice a plastu. Naše výrobky sú k dispozícii v mnohých zaujímavých variantoch a jednotlivé modely sa líšia napríklad počtom poschodí (od 1 do 5), nádob (od 1 do 3) a farbou (ružová, lila, béžová, krémová, oranžová, inox, šedá, červená, biela, priesvitná, čierna, žltá, priehľadná, hnedá a zelená). Vďaka použitiu tých najlepších materiálov a originálnemu dizajnu sú všetky naše stojany na pečivo, torty a ovocie špičkovým tovarom, ktoré splnia očakávania aj tých najnáročnejších klientov, ktorí si potrpia na prvotriednej kvalite!

Stojany na ovocie, torty, koláče a pečivo v ponuke nášho internetového obchodu Gastromania.cz!

Radi by sme Vás pozvali na zoznámenie sa s celým sortimentom, ktorý sme pre Vás pripravili. Naše stojany na ovocie, torty, zákusky a pečivo sú vybranými produktmi, ktoré určite oslovia. Pokiaľ v našom obchode nenájdete to, čo hľadáte, obráťte sa priamo na tím Gastromania.cz. Radi Vám poradíme. Užite si nakupovanie!