Všetky kategórie v sekcii Etažéry a tortové stojany

Bufetové taniere a bufetové stojany – nevyhnutný doplnok každého bufetu!

V tejto kategórii produktov sme pre našich zákazníkov pripravili bufetové taniere a bufetové stojany. Výrobcovia, s ktorými spolupracujeme, kladú veľký dôraz na kvalitu ponúkaných výrobkov, a preto v každej fáze výroby používajú najmodernejšie technológie a odolné a trvanlivé materiály. Patria medzi ne: PASABAHCE, APS, Stalgast, HENDI, Contacto, Silikomart alebo TOM-GAST. Ako spoločnosť, ktorá je zapálená pre gastronómiu, cukrárstvo a pekárstvo, si nemôžeme dovoliť predávať nekvalitné kuchynské vybavenie, nábytok a príslušenstvo. Všetky bufetové taniere a bufetové stojany z našej ponuky sú úplne bezpečné pre styk s potravinami a potravinárskymi výrobkami.

Čítať viac >

Aké bufetové taniere a bufetové stojany sa oplatí kúpiť?

Bufetové taniere a bufetové stojany, ktoré nájdete v tejto kategórii produktov, sú k dispozícii v skutočne širokej škále variantov a veľkostí a sú vyrobené z odolných materiálov. Ponúkame bufetové taniere s rôznym počtom úrovní – maximálne 5. Bufetové stojany môžu mať dve až šesť miest pre poháre alebo misky. Náš sortiment zahŕňa okrem iného aj trojposchodové bufetové regály, dvojposchodové regály na ovocie s rukoväťou a polykarbonátové skrine rôznych priemerov. Všetky výrobky sú vysoko kvalitné a vyznačujú sa spoľahlivosťou a trvanlivosťou.

Profesionálne bufetové taniere a bufetové stojany pre catering

Bufetové taniere a bufetové stojany môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, ako je okrem iného hliník, nerezová oceľ, drevo, plast alebo polykarbonát. Zakúpením výrobkov z nášho obchodu máte záruku vysokej kvality a solídneho spracovania. Vždy sa snažíme splniť očakávania našich zákazníkov a nájsť najlepšie riešenie – a to aj v tých najneobvyklejších situáciách, ktoré sa na prvý pohľad môžu zdať nerealizovateľné. Vyznačujeme sa veľkým nadšením a odhodlaním, ktoré je podporené rozsiahlymi skúsenosťami získanými v Poľsku aj v zahraničí.