Akcia

Kotúč na hranolky 10 mm vhodný do krájača Hendi | HENDI, 234761

234761


  • 86,57 € s DPH 71,55 € bez DPH 80,51 € s DPH 66,54 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 5 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

materiál: nerezová oceľ, hliník

Kotúč na hranolky 10 mm vhodný do krájača Hendi | HENDI, 234761 - Popis produktu

Kotúč na hranolky – katalógové číslo 234761, vhodný do krájača na zeleninu Hendi s katalógovým číslom 234761. Kotúč je vyrobený z hliníka, nože z nerezovej ocele. Zároveň je treba použiť kotúč na plátky .

Kotúč na hranolky 10 mm vhodný do krájača Hendi | HENDI, 234761 - Recenzie zákazníkov

Kotúč na hranolky 10 mm vhodný do krájača Hendi | HENDI, 234761 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Kotúč na hranolky 10 mm vhodný do krájača Hendi | HENDI, 234761 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.