Profesionálne gastronomické zariadenie HENDI

Firma HENDI je výrobca a dodávateľ profesionálneho gastronomického zariadenia, barového a kuchynského príslušenstva, akou je napríklad barové a gastronomické sklo. Bola založená v roku 1934 v Holandsku, odkiaľ raketovo expandovali do všetkých európskych krajín, ich centrá sú v Poľsku, Rakúsku a Rumunsku. Hlavným podnikateľských zámerom spoločnosti HENDI Food Service Equiment je výroba, predaj a distribúcia príslušenstva a zariadenia do gastronómie. Má veľmi veľký výber kuchynského príslušenstva, strojov a zariadení pre profesionálne gastronomické zariadenia. Z viac ako 3000 výrobkov ponúkaných firmou HENDI sme schopní kompletne vybaviť gastronomické zariadenia, čo sa týka fritéz, ohrievačov, várnic, ďalšie elektronické zariadenia, ale aj plynové, ďalej potom príbory, porcelán, a mnoho ďalších vecí, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou zariadenia, medzi ktoré možno zaradiť reštaurácie, hotely, jedálne, pizzerie a kaviarne. Obchod Gastromania.sk je oficiálnych parterom a dodávateľ firmy HENDI Food Service Equiment.

Čítať viac >

Riad HENDI

V ponuke HENDI Food Service Equipment môžete tiež nájsť vysoko kvalitné výrobky, ktoré sú vhodné na servírovanie a prezentáciu pripravovaných pokrmov. Veľké množstvo vzorov a farieb vám umožní zladiť riad s interiérom gastronomického zariadenia. V našom obchode Gastromania.sk nájdete potrebné kuchynské doplnky, ktoré ozdobia stôl a stanú sa tak pomyselnou “čerešničkou na torte”, ktorá poteší vašich hostí. Nájdete tu taniere na servírovanie cestovín, porcelánové taniere, rôzne džbány, karafy, soľničky aj koreničky, kvalitné príbory, taniere, várnice, a dokonca aj krásne svietniky, ktoré určite ozdobia interiér vašej reštaurácie. Všetky dostupné produkty sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, vďaka ktorým vám budú slúžiť po mnoho rokov. Vaši hostia ocenia nielen chuť pokrmu, ale tiež to, ako bolo servírované!

Chladiace zariadenie HENDI

Firma HENDI sa zaoberá aj výrobou rôzneho chladiaceho zariadenia na použitie v cukrárni, kaviarni, reštaurácii a ďalších gastronomických zariadeniach. V našej ponuke nájdete prvotriedne chladiace stoly s pracovnou doskou na vystavovanie zmrzliny alebo rôznych pokrmov. Jedná sa o vysoko kvalitné výrobky vyrobené z najkvalitnejšieho materiálu na trhu. V ponuke nájdete tiež chladiace a mraziace skrine, šokové schladzovače a vyhrievané vitríny. Všetky výrobky sú k dispozícii v rôznych variantoch a veľkostiach, aby si každý mohol vybrať správne riešenie pre svoje gastronomické zariadenia!

Kuchynské príslušenstvo HENDI

Je dobre známe, že srdcom každého profesionálneho gastronomického zariadenia je kuchyňa, a preto je veľmi dôležité, aby bola správne vybavená. Tým výrazne uľahčí prácu šéfkuchárom, kuchárom a pomocnému personálu. Firma HENDI ponúka svojim zákazníkom kuchynské príslušenstvo najvyššej kvality, ktoré majú rôzne využitie. Medzi nimi môžete nájsť: dávkovače na omáčky, profesionálne hrnce a panvice, sady nožov, servírovacie lyžice, varné kanvice, fritézy a príslušenstvo, ktoré zefektívni prácu v kuchyni. Firma sa zameriava na inovatívne riešenia, a preto sú všetky výrobky vyrobené z najkvalitnejších materiálov, ktoré sú odolné a trvanlivé. Preto vám všetky kuchynské príslušenstvo bude slúžiť mnoho rokov. Odporúčame aby ste sa zoznámili s ponukou profesionálneho kuchynského a barového príslušenstvo, skla, riadu a gastronomického vybavenia firmy HENDI!