Všetky kategórie v sekcii Výrobníky šľahačky a zmrzliny

Účinné jogurtovacie stroje

Zmrzlina a iné studené dezerty sú najobľúbenejšie hlavne v letnej sezóne, ale stále častejšie sa kupujú aj mimo nej. Okrem klasickej zmrzliny sú stále viac populárne sorbety a mrazené jogurty. Ich výrobu umožňujú moderné stroje na výrobu zmrzliny. Jedná sa o multifunkčné zariadenie, vďaka ktorým nemusíte kupovať ďalšie stroje a zariadenia na výrobu jogurtov, šľahačky, sorbetu a zmrzliny. Predstavujú perfektné riešenie pre kaviarne, cukrárne a reštaurácie

Čítať viac >

Do ktorých strojov na zmrzlinu, jogurt a smotanu sa oplatí investovať?

Stroje na zmrzlinu sú inovatívne gastronomické zariadenia, ktoré umožňujú rýchlu a efektívnu prípravu zmrzliny dokonalej konzistencie. Väčšina prístrojov z ponuky nášho internetového obchodu Gastromania.sk je multifunkčná, pretože umožňujú aj prípravu mrazených jogurtov, sorbetov, mrazených nápojov a osviežujúcich koktailov. Vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov, ktoré sa vyznačujú dlhou životnosťou, budú naše stroje na zmrzlinu dobre pracovať s čerstvým sezónnym aj mrazeným ovocím. Sú inovatívne a nenahraditeľné v každom stravovacom zariadení.

Jogurtovacie stroje v sortimente Gastromania.sk

Jogurtovacie stroje, ktoré ponúkame, splnia očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov. Každý model je vybavený nádobou z nerezovej ocele, ktorá je zárukou bezpečnosti. Vďaka nastaviteľnému rozsahu teplôt ju môžeme ľahko prispôsobiť našim potrebám a pripravovanému produktu. Väčšina modelov je tiež vybavená funkciou udržovania teploty, takže si môžeme byť istí, že konzistencia bude dokonalá. Stroje na jogurt, zmrzlinu a smotanu z našej ponuky sú vyrobené okrem iného z nerezovej ocele, plastu, polykarbonátu a polypropylénu. Stroje nezaberajú veľa miesta, sú pomerne ľahké a ľahko sa prepravujú.

Stroje na zmrzlinu, jogurt a smotanu za atraktívne ceny

Pozývame vás, aby ste si prezreli náš sortiment, ktorý zahŕňa nielen stroje na výrobu zmrzliny, jogurtov a smotany, ale aj ďalšie špičkové vybavenie, príslušenstvo a pomôcky pre profesionálnu gastronómiu. V prípade akýchkoľvek otázok, neváhajte sa obrátiť priamo na náš tím. Radi vám zodpovieme všetky vaše otázky. Sme vám k dispozícii od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00. Príjemné nakupovanie!