Akcia

Forma na nanuky a chuťovky na drievku | SILIKOMART, Gel08 Cat

25.318.87.0098


  • 42,35 € s DPH 35,00 € bez DPH 40,66 € s DPH 33,60 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

výška 20 mm
počet segmentov 8 ks
materiál: silikón
rozmery cukroviniek: 88x82 mm
náter: žiadny
povrch: saténový
počet v sade 2 ks
cena za: sadu

Forma na nanuky a chuťovky na drievku | SILIKOMART, Gel08 Cat - Popis produktu

Sada na výrobu nanukov, dezertov a chuťoviek na drievku s rozmermi 88×82×20 mm a obsahom 95 ml, zo série SteccoFlex od talianskej firmy SILIKOMART. Patentovaný systém k vytváraniu 8 zmrzlinových dezertov, sorbetov či chuťoviek na drievku v tvare mačacej hlavy. Ideálne pre domácnosť, jedálne, cukrárne, kaviarne, cateringové firmy, švédské stoly a tiež pre firmy vyrábajúce zmrzliny a netypické chuťovky vo veľkej miere. Jediný faktor obmedzujúci použitie formy na výrobu nanukov, dezertov a chuťoviek na drievku 25.318.87.0098 je nedostatok kreativity – ide napríklad použíť k vytvoreniu chuťovky z talianskej sušenej šunky Bresaola zo sýrovým krémom. Forma je vyrobená z plastu a silikónu, čo zaručuje hladký a krátký priebeh výroby. Veľmi jednoduché skladovanie a záruka odolnosti až do -60°C. Vhodné pre umývačky riadu. silikónové časti je možné využiť aj v rúre. Sada obsahuje tiež 50 drievok.

Forma na nanuky a chuťovky na drievku | SILIKOMART, Gel08 Cat - Recenzie zákazníkov

Forma na nanuky a chuťovky na drievku | SILIKOMART, Gel08 Cat - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na nanuky a chuťovky na drievku | SILIKOMART, Gel08 Cat - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Forma na nanuky a chuťovky na drievku | SILIKOMART, Gel08 Cat

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.