Formy na pečenie Silikomart

Spoločnosť Silikomart je výrobca širokej škály inovatívnych výrobkov pre cukrárske, pekárenské a gastronomické zariadenia, ale vhodná aj na použitie v domácnostiach. Vyznačuje sa rafinovaným dizajnom a vynikajúcou kvalitou silikónu vyrobeného v Taliansku. Silikónové formy na pečenie, zákusky, zmrzliny, čokoládové alebo želatínové výrobky si získali celosvetové uznanie medzi profesionálmi v odbore cukrárov, ale aj medzi amatérmi domáceho pečenia najvyššej kvality. Silikomart možno označiť za spoločnosť špecializujúcu sa na kuchynský silikón, známu a oceňovanú po celom Taliansku a na zahraničných trhoch, ktorá má vo svojom katalógu niekoľko tisíc návrhov, ktoré majú vplyv na dnešný cukrársky trh. Silikomart si môžete zakúpiť v našom obchode Gastromania.sk.

Čítať viac >

Formy na dezerty Silikomart. Použitie profesionálneho silikónu v kuchyni

Použitie silikónu v kuchyni a cukrárni poskytuje vynikajúce výsledky a výhody, ktoré nemožno ignorovať. Vďaka svojej pevnosti, stabilite a tepelnej odolnosti môže byť použitý pri teplotách od -60 ° C do + 230 ° C. Silikón je tiež extrémne pružný materiál, odolný voči starnutiu, a predovšetkým je nepriľnavý. Silikomart ponúka od samého začiatku vždy výrobky najvyššej kvality. Všetka výroba je preto v Taliansku starostlivo sledovaná a vyrábaná s použitím najlepšieho materiálu na trhu – 100% platinového silikónu. Je to veľmi kvalitný materiál, ktorý spĺňa všetky požiadavky pre kontakt s potravinami, je úplne netoxický, bez zápach a chuti. V porovnaní s inými typmi silikónu je platinový silikón najčistejší a zaručuje akýkoľvek vplyv na chuť, zloženie a vôňu pokrmu. Neobsahuje toxické zložky, má najnižší obsah prchavých látok a je široko používaný v lekárskom sektore s veľmi prísnymi požiadavkami na kvalitu. Spoločnosť prikladá veľký význam, aby vždy zabezpečila zákazníkovi úplne spoľahlivý výrobok, ktorý spĺňa všetky normy. Vďaka bezpečnosti, kvalite a výkonu v kombinácii s neobvyklým štýlom ponúkaných výrobkov je Silikomart skutočným špecialistom vo svojom odbore.

Formy na zmrzlinu Silikomart

Roky výskumu, investícií a stála spolupráca s prvotriednymi cukrármi majú vplyv na ponúkané výrobky a nové línie, ktoré môžu poskytnú tipy a pomôcť všetkým milovníkom varenia aj tým, ktorí sa približujú tomuto novému svetu. Silikomart má v súčasnej dobe patent EASY CREAM, technológiu vyvinutú na výrobu zmrzliny a nanukov pomocou silikónových foriem, ktorých výhodou je vynikajúca funkčnosť. Po patentovaných výrobkoch v portfóliu Silikomart nájdete tiež:

 • rad obalov Mecado: profesionálne obaly v rôznych farbách na makrónky
 • rad viacfarebných Etažér Hula Up na predjedlá, dezerty a pralinky
 • rad výrobkov SteccoFlex – silikónové sady foriem na zmrzlinu a predjedlá na drievku
 • rad výrobkov Mini Stick – silikónové formy na malé predjedlá a dezerty na drievku
 • rad výrobkov Cookie Flex – silikónové sady foriem na sendvičové zmrzliny, dezertov a predjedál zložených z viacerých vrstiev
 • rad výrobkov Formagel – silikónové formy na zmrazené dezerty
 • rad výrobkov ConoFlex – sada silikónových foriem v tvare kornútkovej zmrzliny, alebo predjedál v tvare kornútku
 • rad výrobkov TortaFlex – silikónové formy na torty a zmrzliny v tvare torty
 • rad výrobkov MicoFlex – silikónové formy na pralinky, cukríky, čokoládky a predjedál na báze želatíny
 • rad výrobkov CurveFlex – silikónové formy na menšie okrúhle dezerty a predjedlá
 • rad výrobkov Sushi Flex – silikónové sady foriem na viacvrstvové dezerty a predjedlá
 • rad silikónových foriem s rozmerom zhodným s pekársku normou 60×40 cm
 • držiaky a obaly na dezerty a predjedlá
 • sady silikónových foriem na dezerty s neobvyklým tvarom
 • silikónové cukrárske podložky a formy s rôznymi tvarmi na dezerty a čokolády