Profesionálne ramená a metly k ručným mixérom v ponuke Gastromania.sk

Ramená a metly k ručným mixérom sú to inovatívne kuchynské príslušenstvo, ktoré nájdu uplatnenie v cukrárňach, pekárňach, kaviarňach a v ďalších gastronomických zariadeniach, kde sa pripravujú koláče a ďalšie dezerty. Všetky dostupné predmety je možné využiť aj v domácnostiach.

Vďaka tomu, že na výrobu ramena boli použité trvanlivé a odolné materiály (okrem iného nerezová oceľ, plast, chróm-niklová oceľ), ľahko prenášajú otáčky z hnacieho motora na ostrie, a to zase umožňuje efektívne mixovanie, blendovanie a drvenie väčšiny potravín.

Čítať viac >

Ramená a metly k ručným mixérom dostupné v rôznych prevedeniach!

Aké ramená a metly k ručným mixérom ponúkame? Ide okrem iného o metly, mixujúce ramená, miešačky, ramená na pyré, homogenizačný nadstavec a mixovacie príslušenstvo. Všetky tieto výrobky boli vyrobené s využitím moderných technológií a so starostlivosťou o najdrobnejšie detaily, takže určite splnia očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov.

Internetový obchod Gastromania.sk spolupracujeme len s tými najlepšími a najobľúbenejšími producentmi z celého sveta, sú to: SAMMIC, REDFOX, ROBOT COUPE, HAMILTON BEACH, ASBER, BARTSCHER, DYNAMIC, RM GASTRO alebo HENDI.

Ramená a metly k ručným mixérom a ďalšie príslušenstvo pre gastronómiu

  • Ramená a metly k ručným mixérom * v rôznych variantoch sú dostupné v širokej ponuke Gastromania.sk v extrémne konkurenčných cenách. To však nie je všetko, pretože ponúkame aj ručné mixéry pre gastronómiu a ďalšie profesionálne spotrebiče, stroje, nábytok a kuchynské príslušenstvo.

Srdečne Vás pozývame, aby ste sa zoznámili s celým sortimentom, a v prípade otázok nás kontaktujte priamo. Prajeme úspešný nákup!