Všetky kategórie v sekcii Ručné ponorné mixéry

Profesionálne ručné mixéry pre gastronómiu

Ručné mixéry pre gastronómiu je veľmi užitočné zariadenie, ktoré nájde uplatnenie v každej profesionálnej kuchyni, ale aj v domácnostiach. Ich zloženie je veľmi jednoducho vytvorené. Kryt v mixéri je rozdelený do dvoch čítaní, ktoré sú navzájom prepojené pomocou špeciálnych slúchadiel. Vďaka mixéru je možné miešať, bičovať a miešať, vďaka čomu je zaručená kombinácia surovín do jednej kompaktnej hmotnosti. Mixéry preto nájdu svoje použitie pri príprave napríklad krémových polievok, omáčok, mliečnych koktailov, ovocných smoothies, ale aj pri šľahaní vaječných bielkov, pri príprave dezertov alebo počas prípravy akýchkoľvek pen. Uplatnenie nájdu preto v reštauráciách, kaviarňach, cukrárňach a pakárne a ďalších gastronomických zariadeniach.

Čítať viac >

Ručné mixéry pre gastronómiu

Rušné mixéry pre gastronómiu, ktoré nájdete v našej ponuke, sú charakterizované ako viacúčelové zariadenia, ktoré sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. V našom širokom sortimente nájdete rôzne vybavenie, ako sú ručné mixéry pre gastronómiu, ale aj samostatne si môžete kúpiť náhradné ruky a metly pre ručné mixéry, ale aj stojany a vešiaky pre príslušenstvo pre tieto mixéry. Výrobky, ktoré ponúkame, sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ako je nehrdzavejúca oceľ, odolné plasty, polyamid, ABS, nehrdzavejúca oceľ alebo iné typy ocele. Garantujeme, že nákup na Gastromania.sk je najlepšou voľbou na nákup najmodernejšieho a najinovatívnejšieho vybavenia, ktoré vám tiež vydrží dlho.

Ručné mixéry

Gastromania.sk do svojej ponuky patria aj ručné mixéry a mnoho ďalších zariadení, príslušenstva a kuchynského riadu – od najlepších, známych a hodnotných dodávateľov spolupracujeme okrem iného so spoločnosťami BAMIX, ROBOT COUPE, WARING, BARTSCHER, HENDI, EDENOX, DYNAMIC, HAMILTON BEACH alebo SAMMIC.

Ak máte záujem o kúpu ručného mixéra alebo iného vybavenia alebo príslušenstva pre tieto zariadenia, pozrite sa na náš široký sortiment! Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našej ponuky, prevádzky zariadení alebo jednotlivých zariadení, neváhajte kontaktovať našich zamestnancov internetového obchodu Gastromania.sk!