Ručné mixéry pre profesionálnu gastronómiu

V tejto kategórii produktu nájdete špičkové ručné mixéry a miešačky, ktoré sú určené pre profesionálnu gastronómiu. Prístroje budú skvelé fungovať aj v domácich podmienkach – pre každodennú prípravu jedla. Ručné miešačky nájdu využitie v reštauráciách, školách a škôlkach, baroch, jedálňach a kantínach, hoteloch, nemocniciach a iných gastronomických zariadeniach. Produkty boli vyrobené z trvalých a pevných materiálov, ktoré sú prispôsobené k neustálej práci. Určite veľkým plusom je to, že sa ich veľmi rýchle čistí a preto udržať hygiénu je veľmi jednoduché.

Čítať viac >

Ručné mixéry – pozrite sa na našu ponuku!

Ručné mixéry*- sa najčastejšie používa na miešanie rôznych ingrediencií: ovocia, zeleniny, mliečnych výrobkov, omáčok a mnohých ďalších! V mliečnych baroch budú skvelé pomáhať v príprave mliečnych a ovocných kokteilov, av nočných kluboch alebo na párty na tvorenie fantazijných alkoholických drinkov. *Ručné mixéry dokonale drvia ľad, ktorý sa často používa na chladenie drinku a tiež mixujú krémové polievky s ktorými sa môžeme stretnúť v reštauráciách a iných gastronomických zariadeniach.

Ručné mixéry v sortimente Gastromania.sk!

Pozývame vás aby ste sa zoznámili s celým sortimentom nášho internetového obchodu Gastromania.sk, v ktorom nájdete nielen špičkové ručné mixéry ale aj iné prístroje, pomôcky nábytok a doplnky pre profesionálnu gastronómiu. Pokiaľ by ste v našej ponuke nenašli to, čo hľadáte, potom neváhajte kontaktovať náš tím! Veľmi radi vám pomôžeme nájsť riešenie, ktoré splní všetky vaše očakávania a potreby. V prípade dotazu/nejasností nás môžete kontaktovať tiež. Pracujeme od pondelka do piatku v hodinách 8:00-16:00. Prajeme vám príjemné nákupy!