Novinka Akcia

Silikónová forma na vytvorenie perníkovej chalúpky HSH01 | SILIKOMART, Home Sweet Home

25.601.00.0060


  • 21,69 € s DPH 17,93 € bez DPH 20,83 € s DPH 17,21 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

dĺžka 180 mm
Šírka 115 mm
výška 160 mm
objem 1.188 l
materiál: silikón
počet v sade 2 ks
cena za: sadu
povrch: saténový
náter: žiadny

Popis a informácie

Sada 2 silikónových foriem na vytvorenie perníkových alebo sušienkových domčekov HSH01 vyrába talianska firma SILIKOMART v sérii Home Sweet Home. Celkový objem je 1188 ml. Originálne tvary sú skvelé na vytvorenie jedinečných sušienok, originálnych čokoládových pamlskov. Skvele sa hodí k výrobe sladkostí na detské oslavy, sviatky, rodinné stretnutia a tiež pre domáce využitie. Ideálne na využitie v rôznych gastronomických prevádzkach, kaviarňach, cukrárňach a cateringových firmách. Vhodná do mrazničky i do pečúcej trúby. Forma na perníkový domček 25.601.00.0060 je vyrobená z prvotriednych materiálov, čo zaručuje tie najlepšie výsledky, rýchlu výrobu a jednoduché skladovanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.