Novinka Akcia

Sada na výrobu rolád Kit Buche Coffee | SILIKOMART, Kit Buche

25.056.99.0065


  • 26,40 € s DPH 22,00 € bez DPH 25,34 € s DPH 21,12 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 250 mm
Šírka 90 mm
výška 70 mm
objem 1.3 l
materiál: silikón
cena za: sadu
povrch: saténový
náter: žiadny

Sada na výrobu rolád Kit Buche Coffee | SILIKOMART, Kit Buche - Popis produktu

Sada na vytvorenie dekoratívnych múčnikov, zmrzlinových rolád s dekoratívnou štruktúrou kávových zrniek Kit Buche Coffee s rozmermi 250×90×70 mm a obsahom 1300 ml vyrábaná talianskou firmou SILIKOMART. Sada obsahuje silikónovou formu na vytvorenie rolády a silikónovú podložku, pomocou ktorej je možné jednoducho vytvoriť dekoratívnu štruktúru kávových zrniek na povrchu rolády. Podložky je možné dokupovať osobitne podľa chuti a rôzne meniť pre dosiahntie želaných dekorácií. Dezerty vyniknú na honosných oslavách, banketoch či rodinných stretnutiach. Forma je ideálnym pomocníkom pre domácnosť, ale tiež pre kaviarne, zmrzlinárne, cukrárne, rôzne gastronomické podniky a cateringové firmy. Sada na rolády 25.056.99.0065 je vhodná do umývačky riadu. Je odolná voči chladu a zároveň vysokej teplote v rúre na pečenie či mikrovlnnej rúre. Forma je vyrobená zo silikónu a to zaručuje krátku dobu výroby a jednoduché riešenie pre uchovávanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

Sada na výrobu rolád Kit Buche Coffee | SILIKOMART, Kit Buche - Recenzie zákazníkov

Sada na výrobu rolád Kit Buche Coffee | SILIKOMART, Kit Buche - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Sada na výrobu rolád Kit Buche Coffee | SILIKOMART, Kit Buche - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.