Silikónová forma SF110 RETTANGOLO obĺžnik veľký 87×45×12 mm | SILIKOMART, Rectangle

36.110.00.0060


  • 9,98 € s DPH 8,25 € bez DPH 9,58 € s DPH 7,92 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

výška 24 mm
počet segmentov 7 ks
materiál: silikón
rozmery cukroviniek: 87x48 mm
náter: žiadny
povrch: saténový
cena za: sadu

Silikónová forma SF110 RETTANGOLO obĺžnik veľký 87×45×12 mm | SILIKOMART, Rectangle - Popis produktu

Silikónová forma na 7 ks múčnikov a dezertov obdĺžnikových tvarov Rettangolo vyrábaná firmou SILIKOMART v sérii Rectangle. Rozmery pre 1 ks sú 87×48×24 mm a obsah je 97 ml. Celkový obsah formy je 679 ml a zaistí tvorbu 7 kusov zákuskov. Originálny obdĺžnikový tvar umožňuje vytvorenie jedinečných múčnikov. Forma sa skvelo hodí k výrobe dezertov pre honosné bankety, detské oslavy, rodinné stretnutia a tiež pre domáce využite. Ideálne pre rôzne gastronomické podniky, cukrárske manufaktúry a výrobne, kaviarne, reštaurácie a cateringové firmy. Vhodná do mrazničky a tiež do rúry na pečenie. Forma na múčniky a dezerty 30.110.00.0060 je vyrobená z prvotriednych materiálov, čo zaručuje tie najlepšie výsledky, rýchlu výrobu a jednoduché skladovanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

Silikónová forma SF110 RETTANGOLO obĺžnik veľký 87×45×12 mm | SILIKOMART, Rectangle - Recenzie zákazníkov

Silikónová forma SF110 RETTANGOLO obĺžnik veľký 87×45×12 mm | SILIKOMART, Rectangle - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Silikónová forma SF110 RETTANGOLO obĺžnik veľký 87×45×12 mm | SILIKOMART, Rectangle - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.