Novinka Akcia

Silikónová forma na dezerty - vafle 18x 90 mm - SQ051 Waffel | SILIKOMART, Sessanta Quaranta

40.451.20.0000


 • 54,00 € s DPH 45,00 € bez DPH 53,46 € s DPH 44,55 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  53,46 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

dĺžka 600 mm
šírka/hĺbka 400 mm
počet segmentov 18 ks
materiál: silikón
rozmery cukroviniek: 90x24 mm
objem 1.926 l

Silikónová forma na dezerty - vafle 18x 90 mm - SQ051 Waffel | SILIKOMART, Sessanta Quaranta - Popis produktu

Silikónová forma na múčniky a dezerty SQ051 Waffel od talianskej firmy SILIKOMART. Vďaka tejto forme možno ľahko pripraviť 18 okrúhlych vaflí o priemere 90 mm, výška 24 mm, objem 107 ml. Rozmery celej formy: 600×400 mm. Originálny tvar umožňuje vykúzliť famózny dojem. Dokonale splní svoj účel pri slávnostných oslavách, banketný akciách a detských oslavách. Forma je nepostrádateľnou pomôckou pre vytvorenie sofistikovaných a veľmi originálnych výrobkov – ideálne pre cukrárne, kaviarne, gastronomické prevádzky, cateringové firmy či do domácnosti. Forma na múčniky a dezerty 40.451.20.0000 je vyrobená z prvotriednych materiálov a preto ju možno využiť v rúre na pečenie, mikrovlnnej rúre, chladničke, mrazničke i umývačke riadu. Sada obsahuje silikónovú formu a obojstranné vykrajovač, ktoré umožňuje pripraviť výplň či spodok dezertu. Najkvalitnejší silikón umožňuje bezproblémové používanie formy, ľahkú a rýchlu výrobu a jednoduché skladovanie. Zaručená odolnosť od -60°C do +230°C.

Silikónová forma na dezerty - vafle 18x 90 mm - SQ051 Waffel | SILIKOMART, Sessanta Quaranta - Recenzie zákazníkov

Silikónová forma na dezerty - vafle 18x 90 mm - SQ051 Waffel | SILIKOMART, Sessanta Quaranta - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Silikónová forma na dezerty - vafle 18x 90 mm - SQ051 Waffel | SILIKOMART, Sessanta Quaranta - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím