Novinka Akcia outlet

Forma na múčniky a dezerty SF012 BIG SAVARIN | SILIKOMART, Round

30.012.00.0060


  • 9,90 € s DPH 8,25 € bez DPH 9,50 € s DPH 7,92 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 23 mm
počet segmentov 6 ks
materiál: silikón
rozmery cukroviniek: 72 mm
náter: žiadny
povrch: saténový
cena za: sadu
trieda nerezovej ocele: 18/0

Forma na múčniky a dezerty SF012 BIG SAVARIN | SILIKOMART, Round - Popis produktu

Silikónová forma na múčniky a dezerty SF012 BIG SAVARIN vyrábaná firmou SILIKOMART. Pomocou tejto formy je možné jednoducho vyrobiť 6 ks dezertov v tvare amerických šišiek. Rozmery pre 1 ks sú 72×23 mm a obsah je 62 ml. Výška formy je 11 mm a celkový obsah 372 ml. Originálny tvar amerických šišiek vytvorí prekrásny efekt. Forma sa skvelo hodí k výrobe dezertov pre honosné bankety, detské oslavy, rodinné stretnutia a tiež pre domáce využite. Ideálne pre rôzne gastronomické podniky, kaviarne, cukrárne, cateringové firmy. Vhodná do mrazničky a tiež do rúry na pečenie. Forma na múčniky a dezerty 30.012.00.0060 je vyrobená z prvotriednych materiálov, čo zaručuje tie najlepšie výsledky, rýchlu výrobu a jednoduché skladovanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na múčniky a dezerty SF012 BIG SAVARIN | SILIKOMART, Round - Recenzie zákazníkov

Forma na múčniky a dezerty SF012 BIG SAVARIN | SILIKOMART, Round - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na múčniky a dezerty SF012 BIG SAVARIN | SILIKOMART, Round - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.