Novinka Akcia

Silikónová lyžica, cukrárska 250 mm | SILIKOMART, SPC

70.104.87.0002


 • 10,78 € s DPH 8,98 € bez DPH 10,67 € s DPH 8,89 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  10,67 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 25 mm
šírka/hĺbka 250 mm
výška 15 mm
materiál: silikón

Silikónová lyžica, cukrárska 250 mm | SILIKOMART, SPC - Popis produktu

Silikónová lyžica SPC, dlhá 250 mm, od talianskej firmy Silikomart, je výrobok, ktorý si zaručene nájde miesto v každej kuchyni – tej domácej, plné sladkého pečenia, aj tých profesionálnych gastronomických prevádzkach či cukrárskych manufaktúrach. Lopatka má pružný a hladký pracovný koniec, ktorý je ideálny pre prelievanie tekutej čokolády, poliev, omáčok či krémov z rôznych kuchynských nádob, misiek či hrncov. Cukrárska lyžice 70.104.87.0002 je vyrobená z prvotriednych materiálov, ktoré sú certifikované pre prácu a styk s potravinami. Uvedená cena na webových stránkach je za 1 ks.

Silikónová lyžica, cukrárska 250 mm | SILIKOMART, SPC - Recenzie zákazníkov

Silikónová lyžica, cukrárska 250 mm | SILIKOMART, SPC - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Silikónová lyžica, cukrárska 250 mm | SILIKOMART, SPC - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Silikónová lyžica, cukrárska 250 mm | SILIKOMART, SPC

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím