Cukrárske potreby, pomôcky na pečenie

V našej ponuke nájdete cukrárske potreby v širokej škále rôznych vykrajovátok , značkovačov, štetcov, valčekov, vrecúšok a dávkovačov, kuchárskych stierok, špachtlí, horákov na karamelizovanie a mnoho drobných nástrojov na prácu s cukrárskymi surovinami. Z našej širokej ponuky cukrárských pomôcok si vyberie každý, či už profesionálny cukrár, tak amatér domáceho pečenia. Cukrárske potreby z našeho e-shopu patria k profesionálnemu vybaveniu, ale so svojou atraktívnou cenou určite nájdu miesto aj v domácnosti vášnivého amatéra.

Čítať viac >

Cukrárske tvorítka, vykrajovátka na cukrovinky

V oddelení cukrárskych potrieb obchodu Gastromania.SK nájdete nejrôznejšie cukrárske hmoty. Počínajúc klasickými tvarmi plechových vykrajovátok, aké pamätajú naše babičky, cez moderné precízne tvary vykrajovátok z nerezového plechu až po sady plastových vykrajovátok a tvorítok do modernej kuchyne a výrobne.

Trezírovacie sáčky a zdobičky

Pokiaľ ste vždy obdivovali zručných cukrárov, ako zdobia perníčky a torty krémom vytláčaným zo zdobiaceho sáčku, prečo to tiež neskúsite? Zruční cukrári potrebujú profesionálne zdobiace cukrárske sáčky, koncovky a špičky na zdobenie perníčkov a toriet. V širokej škále výrobkov zaradených v oddelení cukrárskych potrieb nájdete plastové, silikonové, bavlnené, polyetylénové, jednorázové aj opakovane použiteľné vrecúška, každému podľa gusta, s dekoratívnymi koncovkami alebo bez.

Valčeky na cesto, valčeky na cestoviny

Pokiaľ stále používate drevený valček na cesto, tak musíte vedieť, že tento cukrársky nástroj, a niekdy aj zbraň v rukách rozzúrenej ženy, prešiel za posledné generácie nebývalým vývojom. Dnes tak môžete vedľa klasických valčekov z dreva vlastniť praktický valček nerezový alebo z nepriľnavého plastu. A aby toho nebolo málo, oddelenie cukrárskych potrieb ponúka aj valček s možnosťou presnej regulácie hrúbky cesta. V našom e-shope máme prosto všetky cukrárske stroje a pomôcky.