Novinka Akcia

Silikónová podložka na krajkové ozdoby a dekorácie TRD18 SNOWFLAKES | SILIKOMART, Tricot Decor

33.098.20.0196


  • 15,76 € s DPH 13,13 € bez DPH 15,12 € s DPH 12,60 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

Informace

dĺžka 400 mm
Šírka 200 mm
výška 1 mm
materiál: silikón

Silikónová podložka na krajkové ozdoby a dekorácie TRD18 SNOWFLAKES | SILIKOMART, Tricot Decor - Popis produktu

Silikónová forma na vytvorenie krajkových ozdôb a dekorácií v tvare snehových vločiek TRD18 SNOWFLAKES vyrába talianska firma Silikomart v sérii Tricot Decor. Rozmery sú 80×400×1,8 mm. Vďaka forme je možné vytvoriť naprosto neobvyklú a unikátnu dekoráciu z cukrovej hmoty alebo čokolády. Ideálna na ozdobenie tort, dezertov alebo múčnikov s poťahovacou hmotou. Hodí sa rôznym gastronomickým prevádzkam, cukrárňam, kaviarňam, výrobným manufaktúram ale i do domácnosti. Forma na cukrárske krajkové dekorácie 33.098.20.0196 je vyrobená z prvotriednych materiálov a je perfektná na prácu s poťahovacou hmotou na báze prášku alebo gélu od firmy Silikomart.

Silikónová podložka na krajkové ozdoby a dekorácie TRD18 SNOWFLAKES | SILIKOMART, Tricot Decor - Recenzie zákazníkov

Silikónová podložka na krajkové ozdoby a dekorácie TRD18 SNOWFLAKES | SILIKOMART, Tricot Decor - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Silikónová podložka na krajkové ozdoby a dekorácie TRD18 SNOWFLAKES | SILIKOMART, Tricot Decor - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.