Novinka Akcia

Silikónová podložka na krajkové ozdoby a dekorácie TRD18 SNOWFLAKES | SILIKOMART, Tricot Decor

33.098.20.0196


  • 17,59 € s DPH 14,54 € bez DPH 16,89 € s DPH 13,96 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

dĺžka 400 mm
Šírka 200 mm
výška 1 mm
materiál: silikón

Popis a informácie

Silikónová forma na vytvorenie krajkových ozdôb a dekorácií v tvare snehových vločiek TRD18 SNOWFLAKES vyrába talianska firma Silikomart v sérii Tricot Decor. Rozmery sú 80×400×1,8 mm. Vďaka forme je možné vytvoriť naprosto neobvyklú a unikátnu dekoráciu z cukrovej hmoty alebo čokolády. Ideálna na ozdobenie tort, dezertov alebo múčnikov s poťahovacou hmotou. Hodí sa rôznym gastronomickým prevádzkam, cukrárňam, kaviarňam, výrobným manufaktúram ale i do domácnosti. Forma na cukrárske krajkové dekorácie 33.098.20.0196 je vyrobená z prvotriednych materiálov a je perfektná na prácu s poťahovacou hmotou na báze prášku alebo gélu od firmy Silikomart.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.