Novinka Akcia

Ohrievač na čokoládu - 1,8 l, Lila - MC09L | MARTELLATO, Mini Meltinchoc

MC09L


  • 192,00 € s DPH 160,00 € bez DPH 153,60 € s DPH 128,00 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 5 ks nebo více

Informace

dĺžka 260 mm
Šírka 260 mm
výška 160 mm
príkon 0.09 kW
napätie: 230 V
materiál: hliník, plast
váha 1.5 kg
objem 1.8 l
trieda nerezovej ocele: 18/0
napájanie: elektrické

Ohrievač na čokoládu - 1,8 l, Lila - MC09L | MARTELLATO, Mini Meltinchoc - Popis produktu

Ohrievač na čokoládu MC09l je inovatívny produkt talianskej firmy Martellato a je vyrobený z veľmi kvalitného plastu, ktorý je obzvlášť odolný voči vysokým teplotám a nárazom. Tento ohrievač sa hodí pre výrobu drobných praliniek a čokolád, ocení ho ale i v zmrzlinárňach pre dekoráciu zmrzlín. Vďaka modernému vzhľadu a designu, nič nebráni v používaní tohto ohrievača priamo pred zákazníkmi. Ohrievač na čokoládu MC09l má vyberateľnú hliníkovú nádobu, je vo farbe bielej a má celkové rozmery 26×26×16 cm, objem 1,8 l. Tento produkt doporúčame zákazníkom pre profesionálne i domáce využitie.

Ohrievač na čokoládu - 1,8 l, Lila - MC09L | MARTELLATO, Mini Meltinchoc - Recenzie zákazníkov

Ohrievač na čokoládu - 1,8 l, Lila - MC09L | MARTELLATO, Mini Meltinchoc - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Ohrievač na čokoládu - 1,8 l, Lila - MC09L | MARTELLATO, Mini Meltinchoc - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Ohrievač na čokoládu - 1,8 l, Lila - MC09L | MARTELLATO, Mini Meltinchoc

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.