Cukrárske potreby Martellato - produkty najvyššej kvality!

Martellato je veľmi obľúbená a uznávaná talianska spoločnosť, ktorá sa prevažne špecializuje na výrobu cukrárskeho náčinia a príslušenstva. Spoločnosť je lídrom na trhu, a to všetko vďaka svojej funkčnosti a dobre vyrobeným kuchynským náradím, ktoré je dobrým pomocníkom vo všetkých cukrárňach, pekárňach a ďalších gastronomických zariadeniach. Tieto výrobky sú univerzálne a vhodné ako pre profesionálov, tak amatérov. Martellato úzko spolupracuje s firmami, ktoré sú súčasťou potravinárskej výroby dochádza nielen k vybaveniu týchto firiem, ale aj k zlepšovaniu, prispôsobovaniu a integrite výrobkov za účelom zefektívnenia ich práce. V ponuke Martellato nájdete: formy na torty, čokoládu a pralinky, sady cukrárskych vreciek, stierky, radielká, cukrárske podložky, stojany na vystavovanie pečiva a sladkostí a mnoho ďalšieho. V našom obchode Gastromania.sk nájdete vyše 1 000 rôznych produktov Martellato, ktoré určite potešia každého cukrára a umožní mu pripraviť neobvyklé a sladké umelecké diela.

Čítať viac >

Forma na pralinky Martellato

Jedným z kľúčových produktov spoločnosti Martellato, ktorý si zákazníci vyberajú, sú všetky druhy foriem, vrátane foriem na pralinky. Sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov odolných voči vonkajším faktorom a vysokým teplotám. Väčšinu týchto výrobkov možno mať v umývačke riadu, čo výrazne zefektívňuje celú prácu. Jedným z najčastejšie používaných materiálov pri výrobe foriem je vysoko kvalitný polykarbonát, ktorý zabraňuje roztiahnutiu a rozliatiu formy aj pri častom a intenzívnom používaní. Formy sú k dispozícii v mnohých tvaroch, vďaka ktorým sú pralinky hody pre všetky zmysly - vrátane zraku. Široká škála výrobkov znamená, že aj tí najnáročnejší zákazníci nájdu formu, ktorá poteší hostí gastronomického zariadenia alebo domácností.

Martellato - kuchynské príslušenstvo

Spoločnosť Martellato tiež ponúka rad kuchynského príslušenstva, ktoré je ideálne pre každodennú prácu v kuchyni. Tieto výrobky sú vyrobené do najmenšieho detailu, a preto sú vhodné pre profesionálne gastronomické zariadenia, tak aj pre domáce kuchyne. V ponuke nájdete: lyžice na zmrzlinu, nerezové šľahacie metly, radielká, nože na chleba, fľaše na šľahačku, cukrárske špachtle, valčeky a mnoho ďalších výrobkov. Výrobky tejto spoločnosti sa vyznačujú vysokou kvalitou a funkčnosťou, ktorá ovplyvňuje dobu prípravy pokrmov. Výrobky sú za veľmi atraktívne ceny, a preto sú vhodné pre “každý rozpočet”. Ak hľadáte kuchynské a cukrárske pomôcky pre vašu cukráreň alebo domácnosť, odporúčame si pozrieť ponuku spoločnosti Martellato v našom obchode. Zaručujeme, že nájdete všetko, čo potrebujete!