Novinka Akcia

Kovový kôš, dvojposchodový s drevenou doskou, 5-dielna súprava | APS, All Rounder

30336


  • 80,64 € s DPH 67,20 € bez DPH 72,58 € s DPH 60,48 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 310 mm
šírka/hĺbka 170 mm
výška 375 mm
materiál: smaltovaná oceľ, drevo
farba: čierna, hnedá
tvar: oválny

Kovový kôš, dvojposchodový s drevenou doskou, 5-dielna súprava | APS, All Rounder - Popis produktu

Sada sa skladá z: čierneho kovového rámu s protišmykovými nôžkami, dvoch čiernych kovových košov 29×16×7 cm, 2 dosiek z prírodného dreva 28,5×15,5×1,5 cm. Celé to možno využiť v hotelových bufetoch, reštauráciách, cateringu aj pri domácich stretnutiach. Košíky aj dosky sa hodia pri podávaní chleba, čerstvého ovocia alebo doplnkov.

Kovový kôš, dvojposchodový s drevenou doskou, 5-dielna súprava | APS, All Rounder - Recenzie zákazníkov

Kovový kôš, dvojposchodový s drevenou doskou, 5-dielna súprava | APS, All Rounder - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Kovový kôš, dvojposchodový s drevenou doskou, 5-dielna súprava | APS, All Rounder - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím