Vysoko výkonné mlynčeky na mletie a strúhanie syrov

Mlynčeky na mletie a strúhanie syrov by nemali chýbať v žiadnom stravovacom zariadení! To platí hlavne pre pizzerie, kde je syr základnou surovinou tohto pokrmu. Syr je nielen ideálnou prílohou k pokrmom stredomorského pôvodu, ale hodí sa aj do nákypov. Mlynčeky a strúhadlá na syr z nášho sortimentu prekvapia svojou špičkovou kvalitou spracovania, odolnosťou a pevnosťou.

Čítať viac >

Mlynčeky na strúhanie syrov pre profesionálny catering

Aké sú vlastnosti mlynčekov a strúhadiel na syr z nášho internetového obchodu? Predovšetkým majú stabilnú konštrukciu – ich používanie úplne bezpečné. Použitie tých najlepších materiálov zaručuje kvalitu a spoľahlivosť. Zakúpené mlynčeky a strúhadlá na syr Vám budú slúžiť mnoho rokov!

Mlynčeky na syr v sortimente Gastromania.cz

Náš obchod spolupracuje s vyhlásenými výrobcami, ktorí používajú moderné technológie, čo sa prejavuje na kvalite ponúkaného vybavenia a príslušenstva. Patrí medzi ne spoločnosť HENDI, ktorá už niekoľko rokov vedie v oblasti gastronómie. V našom sortimente nájdete nielen mlynčeky na syr, ale aj ďalšie jedinečné výrobky, ktoré sa hodia ako do profesionálnych kuchýň, tak do domácností. Pozývame Vás na prehliadku celého nášho sortimentu a prajeme úspešný nákup!