Novinka

Tácka servírovacia na monoporcie a dezerty obdĺžniková 14x5,8 cm GoGo, 40 kusů | ALCAS, 272/5

272020050-40


  • 4,23 € s DPH 3,52 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 1 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 140 mm
Šírka 58 mm
materiál: plast
farba: čierna
počet v sade 40 ks
cena za: sadu

Tácka servírovacia na monoporcie a dezerty obdĺžniková 14x5,8 cm GoGo, 40 kusů | ALCAS, 272/5 - Popis produktu

Čierna plastová tácka na múčniky, dezerty a minidezerty 14×5,8 cm, obdĺžiková – 40 ks. Cukrárska tácka na monoporcie, vyrába talianska firma Alcas z umelej hmoty – polykarbonátu, je čierna a lesklá. Tento produkt je inovatívnym riešením pre zmrzlinárne, cukrárne a iné gastronomické prevádzky, ktoré ponúkajú rôzne druhy zmrzlín. Je to ideálny spôsob na prezentáciu sladkých dobrôt napríklad vo vitríne a tiež na elegantne servírovanie v prevádzkach alebo na cateringovej oslave. Uvedená cena je za 40 ks.

Tácka servírovacia na monoporcie a dezerty obdĺžniková 14x5,8 cm GoGo, 40 kusů | ALCAS, 272/5 - Recenzie zákazníkov

Tácka servírovacia na monoporcie a dezerty obdĺžniková 14x5,8 cm GoGo, 40 kusů | ALCAS, 272/5 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Tácka servírovacia na monoporcie a dezerty obdĺžniková 14x5,8 cm GoGo, 40 kusů | ALCAS, 272/5 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.