Novinka

Slamka rovná, biologicky rozložiteľná, 8x150 mm, ierna, 250 ks PLA | ALCAS, BioHappy

071100470-250


  • 4,87 € s DPH 4,06 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 1 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 150 mm
priemer 8 mm
farba: čierna
počet v sade 250 ks
cena za: sadu

Slamka rovná, biologicky rozložiteľná, 8x150 mm, ierna, 250 ks PLA | ALCAS, BioHappy - Popis produktu

Ekologická slamka rovná 8×150 mm, biologicky rozložiteľná čierna farba, v balení 250 ks. Slamka na studené nápoje alebo jogurt 071/47, zo série Bio Regida, vyrába talianska firma Alcas, je plne kompostovateľná a jej prirodzený rozpad má pozitívny dopad na rast kvetín a stromov. To, že je kompostovateľný jednoducho znamená, že sa vďaka procesu kompostovaniu premení na biologický materiál. Dozrelý kompost vypadá ako úrodná pôda, ktorá je bohatá na živiny a je tak vhodný ako hnojivo. Slamky z bioplastu sú inovatívnym riešením pre zmrzlinárne, cukrárne a iné gastronomické prevádzky, ktoré ponúkajú chladené nápoje. Uvedená cena je za 1 balenie – 250 ks. V ponuke máme tiež menšie balenie.

Slamka rovná, biologicky rozložiteľná, 8x150 mm, ierna, 250 ks PLA | ALCAS, BioHappy - Recenzie zákazníkov

Slamka rovná, biologicky rozložiteľná, 8x150 mm, ierna, 250 ks PLA | ALCAS, BioHappy - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Slamka rovná, biologicky rozložiteľná, 8x150 mm, ierna, 250 ks PLA | ALCAS, BioHappy - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Slamka rovná, biologicky rozložiteľná, 8x150 mm, ierna, 250 ks PLA | ALCAS, BioHappy

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.