Novinka

Miska Smeraldo na dezerty zo zeleného plastu, 0,25 l | ALCAS, 138/3

138005030


  • 0,22 € s DPH 0,19 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 20 ks nebo více

Informace

výška 55 mm
priemer 105 mm
objem 0.25 l
materiál: plast
farba: zelená
počet v sade 1 ks
cena za: kus

Miska Smeraldo na dezerty zo zeleného plastu, 0,25 l | ALCAS, 138/3 - Popis produktu

Miska na zmrzlinu, dezerty a jogurty s objemom 250 ml v zelenej farbe je vyrobená z odolného plastu – polypropylénu. Miska na zmrzlinu Smeraldo od talianskej firmy Alcas je vhodná do zmrzlinární, cukrární a ďalších gastronomických zariadení, kde sa predáva zmrzlina. Ďalej je vhodná i do domácností, kde svojimi farbami zaujme i tých najmladších stravníkov. Miska Smeraldo 138/3 je predávaná po 1 kusu. Výrobok nemôžete používať v rúrach na pečenie a mikrovlnných rúrach.

Miska Smeraldo na dezerty zo zeleného plastu, 0,25 l | ALCAS, 138/3 - Recenzie zákazníkov

Miska Smeraldo na dezerty zo zeleného plastu, 0,25 l | ALCAS, 138/3 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Miska Smeraldo na dezerty zo zeleného plastu, 0,25 l | ALCAS, 138/3 - product.attachment

Vhodné pre Miska Smeraldo na dezerty zo zeleného plastu, 0,25 l | ALCAS, 138/3

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.