Novinka

Polykarbonátová forma na pralinky – 4 ks x 150 g – MA6102 | MARTELLATO, Choco Log

MA6102


  • 21,60 € s DPH 18,00 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

dĺžka 275 mm
šírka/hĺbka 175 mm
materiál: polykarbonát
rozmery cukroviniek: 198x35x23 mm
počet v sade 1 ks
váha 0.15 kg

Polykarbonátová forma na pralinky – 4 ks x 150 g – MA6102 | MARTELLATO, Choco Log - Popis produktu

Polykarbonátová forma na pralinky MA6102, od talianskej firmy Martellato, bola vytvorená ako pre jednotlivých klientov, tak pre profesionálnu gastronómiu. Pre zhotovenie formy bol použitý veľmi kvalitný polykarbonát, ktorý nemení svoj tvar a je veľmi odolný. Formu tak možné používať mnoho rokov a je možné ju umývať v umývačke riadu. Forma na pralinky MA6102 má 4 jamky o rozmeroch 198×35×23 mm. Jednotlivé pralinky vážia 150 g. Takáto čokoládová pralinka môže byť samostatný dezert, alebo poslúžiť ako dekorácia rôznych tort, múčnikov či zmrzlinových dezertov.

Polykarbonátová forma na pralinky – 4 ks x 150 g – MA6102 | MARTELLATO, Choco Log - Recenzie zákazníkov

Polykarbonátová forma na pralinky – 4 ks x 150 g – MA6102 | MARTELLATO, Choco Log - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Polykarbonátová forma na pralinky – 4 ks x 150 g – MA6102 | MARTELLATO, Choco Log - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím