Novinka Akcia

Drevená doska 28,5 x 15,5 cm | APS, All Rounder

30338


 • 9,50 € s DPH 7,92 € bez DPH 8,55 € s DPH 7,13 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  8,55 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 285 mm
šírka/hĺbka 155 mm
výška 35 mm
materiál: drevo
farba: hnedá
tvar: oválny

Drevená doska 28,5 x 15,5 cm | APS, All Rounder - Popis produktu

Oválna doska z prírodného dreva. Je určená na podávanie chleba, údenín, syrov a rôznych príloh. K doske sa skvele hodí s katalógovým číslom: 30337

Drevená doska 28,5 x 15,5 cm | APS, All Rounder - Recenzie zákazníkov

Drevená doska 28,5 x 15,5 cm | APS, All Rounder - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Drevená doska 28,5 x 15,5 cm | APS, All Rounder - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím