Jedálenský servis - 18 ks | AMBITION, Fala

62370


 • 95,98 € s DPH 79,32 € bez DPH 86,38 € s DPH 71,39 € bez DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 14 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

materiál: porcelán
farba: biela
počet v sade 18 ks
cena za: sadu

Jedálenský servis - 18 ks | AMBITION, Fala - Popis produktu

Jedálenská súprava – 18 ks. Ambition je produkt vysokej kvality s originálnym dizajnom a prijatelnou cenou. Vyznačuje sa veľmi vysokou kvalitou použitých materiálov. Značka Ambition je originálnym riešením pre spotrebiče v kuchyniach a jedálňach. Po mnoho rokov, táto značka vychádza v ústrety zákaznikom rôznych vkusov. Ponúka všetko, čo je nevyhnutné v každej domácnosti – jedálenské servisy, rôzné druhy riadu, príbory, hrnce, varné konvice, panvy a iné kuchynské doplnky. Široký výber produktov spôsobí, že tu každý nájde niečo pre seba. FALA – biely mierne zvlnený porcelán. Špeciálna technológia výroby a dalšie vrstvy spôsobili, že okraje boli zosilnené, takže porcelán je veľmi odolný. Ideálna pre domácie využitie, rovnako aj pre hotely a reštaurácie. Jedálenský servis Fala sa skládá:

 • 6 x plytký tanier 245 mm
 • 6 x hlboký tanier 220 mm
 • 6 x dezertný tanier 210 mm

Jedálenský servis - 18 ks | AMBITION, Fala - Recenzie zákazníkov

Jedálenský servis - 18 ks | AMBITION, Fala - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Jedálenský servis - 18 ks | AMBITION, Fala - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.