Stojan s držiakom veka 30x35,5 cm | APS, Flexible

33288


 • 162,54 € s DPH 135,45 € bez DPH 146,29 € s DPH 121,91 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  146,29 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 355 mm
šírka/hĺbka 300 mm
výška 390 mm

Stojan s držiakom veka 30x35,5 cm | APS, Flexible - Popis produktu

Stojan na odkladanie (zavesovanie) pokrievok pri odkladaní jedla z misky, taniera a pod. Vhodné pre okrúhle veká s priemerom: 21 cm, 30 cm a 36 cm a obdĺžnikové a GN 1/1 a GN ½. Stojan je možné ľahko zložiť. Má protišmykové nožičky.

Stojan s držiakom veka 30x35,5 cm | APS, Flexible - Recenzie zákazníkov

Stojan s držiakom veka 30x35,5 cm | APS, Flexible - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Stojan s držiakom veka 30x35,5 cm | APS, Flexible - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím