Novinka

Plytký tanier z porcelánu, Ø 24 cm, olivový | FINE DINE, Kolory Ziemi Olive

777985


  • 4,93 € s DPH 4,11 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 14 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

priemer 240 mm
materiál: porcelán
Časť sady: tanier
farba: zelená
počet v sade 6 ks
cena za: kus

Plytký tanier z porcelánu, Ø 24 cm, olivový | FINE DINE, Kolory Ziemi Olive - Popis produktu

Okrúhly, plytký, ručne zdobený tanier Olive zo série Colors of the Earth, v olivovej farbe, o priemere 24 cm, má hladký povrch. Katalógové číslo 777985. Dizajn tejto série bol inšpirovaný prírodou a jej premenami v priebehu roka. Tanier bol vyrobený z porcelánu typu Vitrified, ktorý je charakteristický jedinečnou odolnosťou glazúry a široká škála farieb podkresľuje unikátny vzhľad servírovaných pokrmov. Porcelánový riad zo série Colors of Earth nájde svoje uplatnenie vo všetkých a’la carte reštauráciách, cukrárňach, kaviarňach aj v bežných domácnostiach. Vďaka špeciálnemu zdobeniu je každý tanier originálny. Má 5-ročnú záruku proti poškriabaniu (rovné povrchy). Teplota vypaľovania: 1050 °C a 1400 °C. Odolnosť voči teplote: 180 °C. Predáva sa v balení po 6 kusov. Uvedená cena je za 1 kus. Tanier je stohovateľný. Možno ho umývať v umývačke riadu a používať v mikrovlnnej rúre.

Plytký tanier z porcelánu, Ø 24 cm, olivový | FINE DINE, Kolory Ziemi Olive - Recenzie zákazníkov

Plytký tanier z porcelánu, Ø 24 cm, olivový | FINE DINE, Kolory Ziemi Olive - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Plytký tanier z porcelánu, Ø 24 cm, olivový | FINE DINE, Kolory Ziemi Olive - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Plytký tanier z porcelánu, Ø 24 cm, olivový | FINE DINE, Kolory Ziemi Olive

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.