Oválny tanier so širokým okrajom 30 x 26 cm | DEGRENNE, Boreal

290017


  • 11,76 € s DPH 9,72 € bez DPH 10,58 € s DPH 8,74 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 10 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 300 mm
Šírka 260 mm
materiál: porcelán
Časť sady: tanier
farba: biela
záruka na odlúpnutie: Nie
počet v sade 6 ks
cena za: kus

Oválny tanier so širokým okrajom 30 x 26 cm | DEGRENNE, Boreal - Popis produktu

Oválny tanier so širokým okrajom a s priemerom 30 × 26 cm vyrába francúzska firma Degrenne v kolekcii Boreal. Tento riad špičkovej kvality, je vyrobený z vysoko kvalitného bieleho porcelánu, ktorý patrí do radu stricte gourmet. Vďaka svojej nadčasovej elegancii bude každé jedlo obdivované ešte pred degustáciou. Oválny porcelánový tanier s širokým okrajom Degrenne 290017 s hladkým glazovaným okrajom je určený pre tých najnáročnejších reštaurátorov, šéfkuchárov a pre špičkové hotely. Honosné bankety a cateringové oslavy budú skvelou príležitosťou servírovať či prezentovať najexkluzívnejšie jedlá a chody. Oválny tanier so širokým okrajom z bieleho porcelánu 300 × 260 mm distribuuje firma Dajar, pre ktorú sme oficiálnym partnerom a zástupcom. Výrobok sa predáva v balení po 6 ks. Uvedená cena je za 1 kus.

Oválny tanier so širokým okrajom 30 x 26 cm | DEGRENNE, Boreal - Recenzie zákazníkov

Oválny tanier so širokým okrajom 30 x 26 cm | DEGRENNE, Boreal - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Oválny tanier so širokým okrajom 30 x 26 cm | DEGRENNE, Boreal - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Oválny tanier so širokým okrajom 30 x 26 cm | DEGRENNE, Boreal

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.