Ručné plničky klobás pre profesionálny catering

Ručné plničky klobás sú špičkové zariadenia pre profesionálnu gastronómiu. Sú povinnou súčasťou mäsových a potravinárskych prevádzok. Tieto prístroje umožňujú rýchlu a presnú prípravu klobás a ďalších tradičných lahôdok, ktoré svojou jedinečnou chuťou a vôňou určite potešia všetkých milovníkov údenín. Ponúkame plničky klobás z tých najlepších materiálov.

Čítať viac >

Špičkové sekacie lisy

V tejto kategórii výrobkov nájdete aj sekacie lisy, ktoré výrazne zlepšujú každodennú prácu v kuchyni. Pomocou našich prístrojov môžete presne vylisovať kúsky mäsa – ideálne na prípravu kotliet. Používanie sekacích lisov je jednoduché a bezpečné, a všetky naše produkty spĺňajú hygienické a bezpečnostné normy. Pomôcky sú vyrobené z odolných a pevných materiálov, a ľahko sa ich udržuje v čistote.

Ručné lisy a plničky v širokom sortimente Gastromania.cz!

Lisy a ručné plničky nie sú jediným, čo môžeme našim zákazníkom ponúknuť! Na Gastromania.cz ich nájdete profesionálne gastronomické vybavenie, príslušenstvo a pomôcky. Naša ponuka je určená ako profesionálnym kuchárom, tak amatérom, a preto sme si istí, že si každý nájde niečo pre seba!