Novinka Akcia

Guľatý kovový kôš, priemer 20 cm | APS, Svart

30421


  • 21,60 € s DPH 18,00 € bez DPH 19,44 € s DPH 16,20 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 80 mm
priemer 200 mm
materiál: smaltovaná oceľ
farba: čierna
tvar: okrúhly

Guľatý kovový kôš, priemer 20 cm | APS, Svart - Popis produktu

Čierny okrúhly kovový kôš. Určený na servovanie pečiva, čerstvého ovocia a rôznych príloh. Môže sa stohovať, a umývať v umývačke.

Guľatý kovový kôš, priemer 20 cm | APS, Svart - Recenzie zákazníkov

Guľatý kovový kôš, priemer 20 cm | APS, Svart - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Guľatý kovový kôš, priemer 20 cm | APS, Svart - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím