Výškovo a uhlovo nastaviteľná akrylová doska, 93x53x50,5 cm | APS, Buffet Guard

98120


  • 206,64 € s DPH 172,20 € bez DPH 185,98 € s DPH 154,98 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 930 mm
šírka/hĺbka 530 mm
výška 505 mm
materiál: akrylát, smaltovaná oceľ
farba: priehľadná, čierna, nerez (inox)

Výškovo a uhlovo nastaviteľná akrylová doska, 93x53x50,5 cm | APS, Buffet Guard - Popis produktu

Doska je vyrobená z 5 mm hrubého akrylu na čiernom kovovom ráme. Má nastaviteľnú výšku (3 polohy), uhol sklonu a protišmykové nožičky. Možno ho použiť v hoteloch, krčmách, kaviarňach, reštauráciách, kanceláriách a na mnohých ďalších miestach. Možno ho použiť v hoteloch, krčmách, kaviarňach, reštauráciách, kanceláriách a na mnohých ďalších miestach. Pre vlastnú montáž.

Výškovo a uhlovo nastaviteľná akrylová doska, 93x53x50,5 cm | APS, Buffet Guard - Recenzie zákazníkov

Výškovo a uhlovo nastaviteľná akrylová doska, 93x53x50,5 cm | APS, Buffet Guard - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Výškovo a uhlovo nastaviteľná akrylová doska, 93x53x50,5 cm | APS, Buffet Guard - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím